Apmācību saraksts

🌿 NEOVITA atšķiras no visa, ko esat mēģinājuši iepriekš! 🌿

🌿 Seminārs ir bezmaksas
🌿 Par semināra apmēklējumu tiek piešķirti 3 TIP
🌿 Tikai semināra dalībniekiem semināra dienā - 10% atlaide PRO līnijai

NEOVITA ir Vācu augstākās kvalitātes sejas un ķermeņa kopšanas produkti, kuru izcilu efektivitāti nosaka smalko dabīgo ekstraktu un īpašā iepakojuma unikālā kombinācija.

🚫 Nesatur konservantus!
Produkts paliek svaigs vairākus gadus, pateicoties hermētiskajiem iepakojumiem, izstrādātajiem pēc Zingera zinātniski apstiprinātas tehnoloģijas, kura garantē jebkādu konservantu neesamību.

🚫 Nesatur PEG-emulgātorus.
Tika atrasts daudz labāks risinājums – Mousse-Carrier sistēma, kura nodrošina smalkāko aktīvo sastāvdaļu iekapsulēšanu putu formātā. Šī tehnoloģija turklāt nodrošina maksimālu aktīvo komponentu iesūkšanos ādā.

🚫 Nesatur minerāleļļas un silikona eļļas, kuras veido plēvi uz ādas, neļaujot tai elpot. Lietojot NEOVITA ādas kopšanas līdzekļus, āda brīvi un viegli elpo!

🛡 NEOVITA ādas kopšanas sistēma nostiprina ādas dabisko aizsargbarjeru un ir pamats vislabākajai iedarbībai, jo produkti ir arī brīvi no mākslīgajām krāsvielām un filleriem, vairāk nekā 90% produkta veido dabīgas sastāvdaļas! Rezultāts: ievērojami pievilcīgāka un veselīgāka āda!

🔬 Visa produkcija tiek radīta ciešā sadarbībā ar dermatologiem.

Seminārā:
🌿 NEOVITA produkcijas koncepcija
🌿 Semināram atlasīto produktu apskats
🌿 Produktu testēšana
🌿 Procedūras demonstrācija

Pieraksts uz semināru pa tālruni: 20422204

 

🌿NEOVITA atšķiras no visa, ko esat mēģinājuši iepriekš! 🌿

🌿Seminārs ir bezmaksas
🌿Par semināra apmēklējumu tiek piešķirti 3 TIP
🌿Tikai semināra dalībniekiem semināra dienā - 10% atlaide PRO līnijai

NEOVITA ir Vācu augstākās kvalitātes sejas un ķermeņa kopšanas produkti, kuru izcilu efektivitāti nosaka smalko dabīgo ekstraktu un īpašā iepakojuma unikālā kombinācija.

🚫Nesatur konservantus!
Produkts paliek svaigs vairākus gadus, pateicoties hermētiskajiem iepakojumiem, izstrādātajiem pēc Zingera zinātniski apstiprinātas tehnoloģijas, kura garantē jebkādu konservantu neesamību.

🚫Nesatur PEG-emulgātorus.
Tika atrasts daudz labāks risinājums – Mousse-Carrier sistēma, kura nodrošina smalkāko aktīvo sastāvdaļu iekapsulēšanu putu formātā. Šī tehnoloģija turklāt nodrošina maksimālu aktīvo komponentu iesūkšanos ādā.

🚫Nesatur minerāleļļas un silikona eļļas, kuras veido plēvi uz ādas, neļaujot tai elpot. Lietojot NEOVITA ādas kopšanas līdzekļus, āda brīvi un viegli elpo!

🛡NEOVITA ādas kopšanas sistēma nostiprina ādas dabisko aizsargbarjeru un ir pamats vislabākajai iedarbībai, jo produkti ir arī brīvi no mākslīgajām krāsvielām un filleriem, vairāk nekā 90% produkta veido dabīgas sastāvdaļas! Rezultāts: ievērojami pievilcīgāka un veselīgāka āda!

🔬Visa produkcija tiek radīta ciešā sadarbībā ar dermatologiem.

Seminārā:
🌿NEOVITA produkcijas koncepcija
🌿Semināram atlasīto produktu apskats
🌿Produktu testēšana
🌿Procedūras demonstrācija

Pieraksts uz semināru pa tālruni: 20422204

 

🏅 Profesionālā pilnveide praktizējošiem rehabilitologiem, masāžas specialistiem un fizioterapeitiem!
 
Semināra apraksts:
Seminārā tiek detalizēti izskatītas diagnostikas problēmas, miofasciālās pieejas izolēto un grupas somatisko disfunkciju un tuneļa sindromu ārstēšanai:
• Diagnostikas testi;
• Trigerpunktu inaktivācija;
• Pieejama teorija.
Semināra mērķis – sniegt masierim objektīvu informāciju par iespējamiem jostas daļas sāpju cēloņiem, iemācīt efektīvi šīs sāpes ārstēt.
 
🎓 Programmas vadītājs:
Сonstantin Berman (Izraēla) – starptautiskā mēroga masāžas speciālists, augstākās kategorijas masāžas pasniedzējs.
Viņa profesionālā pieredze ir milzīga: slimnīca, klīnikas, SPA centri pie Nāves jūras, Vingeita institūts, koledžas (Reidmann, Tehila, Koan), Board of Alternative Medicines koledžas (Kalkuta, Indija) naturopātiskās medicīnas doktora grāds.

Grumbas? -> Izlīdzināt. Tūska? -> Noņemt. Piere? -> Savilkt.

16 stundu roku un smadzeņu treniņš acu zonas masāžas seminārā.

Masāžas efektivitāte:

  • pilnīga muskuļu relaksācija uz 72 stundām
  • uzacu pacelšana par 0,5 cm
  • plakstiņu tūskas samazināšana

Semināra programma:

  • acu zonas anatomiskās novecošanās īpatnības
  • augšējās un vidējās sejas zonas saistība
  • sejas zonu novecošanās pazīmes
  • efektīvi atjaunošanās un vecuma profilakses masāžas veidi
  • roku nostādīšana un masāžas veidu nostrāde
  • efektīvas masāžas un tūlītēja liftinga noslēpumi

Hiromasāža IQ – tā ir jauna masāžas pasniegšanas metodika.

Hiromasāža IQ — tas ir vienmēr darbs uz rezultātu!


Galvenais šo semināru mērķis — iemācīt estētiskās medicīnas speciālistam sistemātisku domāšanu, kura ļaus patstāvīgi sastādīt masāžas shēmas visiem sejas un kakla morfotipiem un novecošanās etapiem, kā arī prasmi veikt efektīvas pretnovecošanās masāžas, masāžas stresa un sāpju mazināšanai.


• Par mūsu izpētes objektu kļūst āda un tās receptori. Seminārs ir īpašs ar to, ka no masāžas paņēmieniem tiek pielietota tikai glāstīšana: no glāstīšanas ar pirkstu galiem līdz glāstiem ar apakšdelmu, kā arī daudzas šo paņēmienu variācijas. Tas ļauj efektīvi risināt gan estētiskus uzdevumus – mīmisko krunciņu dziļuma samazināšana un dinamisko krunciņu profilakse, gan psihoemocionālus – tādu negatīvo faktoru ietekmes samazināšana kā distress, nevrozes, hronisks nogurums, dzīves kvalitātes samazinājums.


• Daudziem šī semināra apmeklētājiem būs pirmā tikšanās ar «domāšanas apstāšanos», harmonijas un miera sajūtu. Seminārā tiek izskatītas sejas un kakla stresa zonas, to nozīme sejas proporciju izmaiņā un vidējās un apakšējās zonas mīksto audu noslīdē. Dažādu sejas zonu muskuļu balansa atjaunošana – tā ir reālā sejas un kakla novecošanās profilakse. Šī masāža veikšana dāvinās prieku ne vien klientam, bet arī pašam masierim, jo visas kustības ir ļoti skaistas un daudzveidīgas.

Sejas pašmasāža. Zonālā novecošanās.

Novecošanās zonas: augšējā, vidējā, apakšējā un kakla.
Katrā zonā ar vecumu saistīto izmaiņu procesi izpaužas dažādos veidos. Augšējā zona (piere, augšējā plakstiņa) – šķērseniskās frontālās (pieres) grumbas, uzacu grumbas, “vārnu pēdas”. Grumbas iziet cauri savai evolūcijai - no mīmiskām (iztaisnojoties, kad āda izstiepjas) līdz statiskām (fiksētiem). Grumbu fiksācijas process aizņem no 10 līdz 15 gadiem, tas nozīmēm ka ir laiks ir laiks pievērsties novecošanās procesa novēršanai šajā jomā un atlikt botulisma toksīna lietošanu. Šis zonas vecuma izmaiņas ir saistīti ar uzacu astes un acs ārējā stūra novirzi uz leju, kas acs padara vizuāli mazāku un rada skumjas sejas efektu. Šīs problēmas var atrisināt ar noteiktu masāžas paņēmienu palīdzību, kas var mainīt muskuļu tonusu un radīt anti-gravitācijas muskuļu-fasciālo spriedzi. Jums vienkārši jāiemācās pareizi izpildīt šos paņēmienus - tas ir vissvarīgākais. Tieši to mēs darīsim mūsu seminārā, ka arī smalki izskatīsim augšējo zonu un visas pārējās zonas un veiksim pareizo masāžu, lai koriģētu ar vecumu saistītās izmaiņas katrā zonā. Mūsu jaunība ir mūsu rokās.