Šūnu atjaunojošā sērija - Cell Vitality3

NEOVITA COSMETICS piedāvā inovatīvu ādas kopšanas produktu sēriju ikvienam, kas dzīvo mūsdienu ritmā, un uzskata, ka diena ilgst ilgāk kā 24 stundas. Cell Vitality³ nodrošina efektīvu aizsardzību un atveseļošanos no mūsu laika jaunās parādības – “digitālās novecošanas”, ko izraisa viedtālruņa intensīva izmantošana un ilgstošs darba laiks monitora priekšā. Cell Vitality atjauno veselīgu bioritmu neregulāras aktīvas darba un atpūtas fāzes apstākļos, patīkami atdzīvina ādu, padarot to svaigu un starojošu. Cell Vitality³ ir sērija visiem, kas vēlas nedaudz vairāk!

Natural Cell Vitality Complex

Energo, efektīvi un ilgtspējīgi pastiprina šūnu funkcijas, paaugstina mitruma līmeni, palielina ādas elastību, samazina līnijas un grumbiņas un novērš to turpmāku padziļināšanos.

BlueLight Protect & Repair Complex

Aizsargā un atbalsta globālu ādas bojājumu reģenerāciju, ko izraisa oksidējošs stress ar ikdienas gaismas iedarbību: zilas gaismas starojums, UV starojums, infrasarkanais starojums, veicina aktīvu šūnu komunikāciju un visu šūnu funkciju uzturēšanu, tai ir uzmundrinoša iedarbība uz ādas matricu.

PL Stemcell Complex

Veicina viskoelastīgo īpašību atjaunošanu, samazina ārpusšūnu matricas noārdīšanos, veicina ādas blīvuma un biezuma palielināšanos un nostiprina dermas-epidermas savienojuma zonu. Tam ir normalizējoša iedarbība uz iekaisuma reakcijām un oksidatīvo stresu. Pētījumi ar PL Stemcell Complex parādīja, ka tiek novērsta pārprodukcija un palielināta melanīna izdalīšanās.

Serums / krēms zonai ap acīm – Elixir 4 Eyes

Elixir 4 Eyes, ultra viegls, intensīvs, atjaunojošs un tonizējošs seruma-krēms zonai ap acīm, samazina pietūkumu un novērš tumšos lokus zem acīm. Ļoti efektīva Bright Eyes sastāvdaļu sistēmas kombinācija ar vitamīnizējošu kofeīnu un pastiprinātu zirgkastānu aktivizē mikrocirkulāciju, mazina pietūkumu ap acīm un redzami stiprina plānos kapilārus.

Sastāvdaļu sistēma Cell Vitality³ un B3 vitamīns nodrošina enerģiju, kā arī intensīvu aizsardzību pret zilo starojumu izraisītajām negatīvajām sekām, uzlabo visas šūnu funkcijas, pastāvīgi aktivizē savu ādas atjaunošanās mehānismu, samazina smalkas grumbas un aizsargā pret ādas elastības zudumu. Rezultātā – spilgta, starojoša āda ap acīm!

Ready 4 Day – Dienas krēms

Lielisks pavadonis aktīvai dienai! Inovatīva sastāvdaļu sistēma Cell Vitality³, uzmundrinošs kofeīns un pastiprinošs zirgkastānis, nodrošina ādas šūnām papildus enerģiju, ka arī augstu aizsardzību pret zilo starojumu un vides negatīvās ietekmes izraisīto oksidatīvo stresu, uzlabo visas šūnu funkcijas, stiprina un tonizē ādu, piepildot to ar vitalitāti un spožumu.

Augstas kvalitātes eļļu, piemēram, avokado, passiflora eļļas un skvalāna mijiedarbība uz augu bāzes, piešķir ādai zīdainu, labi koptu izskatu.

Nakts krēms – Recover @ Nihgt

Sastāvdaļu komplekss Cell Vitalitykopā ar augstas kvalitātes keramīdiem un globāli atjaunojošu B3 vitamīnu palīdz atjaunot bojātās šūnas, kas tika pakļauti “digitālajai novecošanai” un oksidatīvajam stresam, stimulē mikrocirkulāciju un uztur ādas spējas atjaunoties miega laikā.

Ši sviests, sojas un vīnogu sēklu eļļa baro ādu, avokado eļļa un pasifloras maigi nomierina ādu. Maigs apelsīnu, lavandas un sandalkoka aromāts patīkami nomierina un mazina stresu.

Sejas maska – Mask 4 Energy

Stimulējošā maska ar ļoti efektīvu Natural Cell Vitality Complex, koncentrētu hialuronskābi, jūras aļģēm un nāves jūras sāļiem aktivizē visas šūnu funkcijas. Rezultāts – svaigums un atveseļošanās!

Izsmidzināms toniks ar hialuronskābi – Cell Vitality Booster

Sarežģītās un aktīvās situācijās Cell Vitality Booster rūpējas par jūsu ādu, nodrošinot papildu mitrumu un enerģiju ar lielu hialuronskābes devuun ekskluzīvo Natural Cell Vitality kompleksu! Starp citu, šo līdzekli var lietot dekoratīvās kosmētikas fiksācijai un papildus ādas kopšanai izsmidzināt to uz ādu dienas laikā.