Sejas Hiromasāža IQ I līmenis (I. Tjuļeneva) 13.-15. jūnijs

Hiromasāža IQ – tā ir jauna masāžas pasniegšanas metodika. Hiromasāža IQ — tas ir vienmēr darbs uz rezultātu!

Galvenais šo semināru mērķis — iemācīt estētiskās medicīnas speciālistam sistemātisku domāšanu, kura ļaus patstāvīgi sastādīt masāžas shēmas visiem sejas un kakla morfotipiem un novecošanās etapiem, kā arī prasmi veikt efektīvas pretnovecošanās masāžas, masāžas stresa un sāpju mazināšanai.

Apmācība sastāv no 4 semināriem:

 1. seminārs – pamatu pamats
 • Tieši pirmajā līmenī tiek novilkti masāžas paņēmienu anatomiskie maršruti. Tieši šajā līmenī tiek izskatīti daudzskaitlīgi glāstīšanas paņēmieni, kuri tik ļoti izrotā Hiromasāžu. Tieši pirmajā līmenī šī glāstīšana transformējas daudzskaitlīgajās masāžu variācijās atkarībā no to nolūka: estētika, terapija, relaksācija.
 • Pirmais līmenis – tas ir pirmais solis uz pastāvīgu, apzinātu darbu. Pirmajā seminārā tiek detalizēti izskatītas 1. un 2. novecošanās stadijas, tiek sastādīti shēmu varianti. Shēmas ir virzītas uz augšējās zonas problēmām (krunciņas starp uzacīm, pieres krunciņas, “zoss pēdas”, uzacu noslīde), vidējās zonas problēmām (nasolabiālā rieva, veidējās zonas gravitācijas ptoze, apakšēja plakstiņa pietūkums) un sākas sejas ovāla deformācijas izmeklēšana.
 • Šajā pat seminārā tiek izskatīta glāstu pielietošana atslābinošajās masāžās, un tiek sastādītas shēmas sasprindzinājuma galvas sāpēm un muguras miofasciālām sāpēm.

 

 1. seminārs – ļoti piesātināts seminārs
 • 6 nelielas shēmas ir veltītas asinsvadu traucējumiem: sejas audu trofikas traucējumiem, intoksikācijai, tūskai, mikrocirkulācijas kanāla vecuma izmaiņām.
 • Turpinās shēmu sastādīšana 2. un 3. novecošanās stadijām (vidējās zonas mīksto audu gravitācijas ptoze, sejas ovāla nozaudēšana, nasolabiālās rievas padziļināšana, mutes stūrīšu noslīde).
 • Tiek izskatītit 3 mīcīšanas veidi pielietošanai sejas un apkakles zonā. Īpaša uzmanība tiek veltīta shēmu sastādīšanas noteikumiem «smagajiem» klientiem (tādiem, kuri nekad neatslābst) un kinestētiskā transa ātrās panākšanas
 • Atsevišķa tēma – masāža tiem, kam patīk dziļas sajūtas, tiem, kas vēlas dziļo masāžu. Šajā gadījumā ir nepieciešams apmierināt cilvēka vajadzību, citādi klients būs vīlies. Bet kā to izdarīt nesāpīgi – par visu seminārā.

 

 1. seminārs – tā īpaša pakāpe
 • Par mūsu izpētes objektu kļūst āda un tās receptori. Seminārs ir īpašs ar to, ka no masāžas paņēmieniem tiek pielietota tikai glāstīšana: no glāstīšanas ar pirkstu galiem līdz glāstiem ar apakšdelmu, kā arī daudzas šo paņēmienu variācijas. Tas ļauj efektīvi risināt gan estētiskus uzdevumus – mīmisko krunciņu dziļuma samazināšana un dinamisko krunciņu profilakse, gan psihoemocionālus – tādu negatīvo faktoru ietekmes samazināšana kā distress, nevrozes, hronisks nogurums, dzīves kvalitātes samazinājums.
 • Daudziem šī semināra apmeklētājiem būs pirmā tikšanās ar «domāšanas apstāšanos», harmonijas un miera sajūtu. Seminārā tiek izskatītas sejas un kakla stresa zonas, to nozīme sejas proporciju izmaiņā un vidējās un apakšējās zonas mīksto audu noslīdē. Dažādu sejas zonu muskuļu balansa atjaunošana – tā ir reālā sejas un kakla novecošanās profilakse. Šī masāža veikšana dāvinās prieku ne vien klientam, bet arī pašam masierim, jo visas kustības ir ļoti skaistas un daudzveidīgas.
 1. seminārskursa noslēgums
 • Šeit mēs atkal atgriežamies pie novecošanās un izskatām visas mūsdienu sejas un kakla novecošanās teorijas, pievēršot īpašu uzmanību novecošanās anatomijai. Šajā pakāpienā mēs veicam masāžas 3.-4. novecošanās stadijām un īpašu uzmanību veltam sejas un kakla ovālam. Kakla zona tiek aplūkota gan kā estētiskā zona (ādas un platizmas malas ļenganums, kakla ārpusējās malas saīsinājums, krokas, «klimakteriskais paugurs»), gan kā terapeitiskā zona – dažādas ģenēzes sāpes.
 • Te pat mēs izskatām visgrutāko darbu – masāža kustīgas vai atrofiskās ādas gadījumā.
 • Rezumējam mūsu masāžas četrus līmeņus.

!!! Semināru dalības noteikumi

 

Jūs varat iziet tikai vienu semināru un iegūt sertifikātu, attiecīgi noklausītajām stundām.

Tomēr tiem, kuri vēlas kļūt par Hiromasāžas meistaru, tiek piedāvāts četru semināru kurss. Tad Jums būs pilns zināšanu apmērs un diploms par pilnu kursa apgūšanu. Ja kaut kādu iemeslu dēļ Jūs nevarēsiet turpināt apmācību, varat piebiedroties nākamai grupai.

Nav iespējams sākt uzreiz ar otro vai trešo semināru, vai samainīt semināru secību. Jāsak tikai ar pirmo, citādi Jūs nesapratīset masāžas shēmu sastādīšanas jaunās idejas!*

*

Semināra cena: 330 ar PVN euro par katru bloku

Akreditācija: 24 TIP par katru bloku

Pasniegšanas valoda: bilingvāli

*

Информация на русском языке: http://bit.ly/2ldNYa8

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *