Par masāžas skolu

20 gadu pieredze

10 filiāles Krievijā un Eiropā

20 autortehnikas

Apmācības programma

Kā tiek organizēts skolas process?

Katrs seminārs (1-2-3-dienu garumā) – tā ir puzzle, t.i. daļa no kopējās bildes ar terapeitisku vai estētisku iedarbību uz personu. Jūs varat izvēlēties jums nepieciešamo puzzle semināru skaitu, lai atrisinātu uzdevumus ar kuriem saskaraties savā profesionalajā darbībā. Mēs apmācam gan masāžas tehnikai, gan autortehnikai.

Masāžas tehnika – tā ir holistiska masāžas sistēma, ar specifiskiem masāžas paņēmieniem, kas tiek piemēroti dažādiem mērķiem – estētiskai, terapeitiskai, labsajūtai utt. Mūsu skolā ir trīs šādas masāžas metodes – Hiromasāža IQ (seja-96 stundas un ķermenis 120-stundas), hemolimfadrenāža (seja-24 stundas un ķermenis 24-stundas), neirosedatīva masāža (seja-24 stundas un ķermenis 24-stundas). 

Hiromasāžā IQ tiek piemēroti visa veida masāžas paņēmieni – glaudīšana, berzēšana, mīcīšana, vibrācija – t.i. šī masāža, atkarībā no izvēlētiem paņēmieniem, var iedarboties uz ādu, fascijam, muskuļiem, periosteum, un attiecīgi uz nervu, asinsvadu sistēmām, supportingmotor apparatus , vielmaiņu un t.t. Daudzas un dažādas metodes ļauj jums izveidot individuālas masāžas shēmas ar maksimālu efektivitāti. 

Hemolimfātiskajā drenāžā tiek izmantotas glāstīšanas un pompāža paņiēmieni,kas tiek veiktas noteiktā ritmā, jo cilvēka ķermeņa neirohumorālais regulējums tiek likts priekšplānā, lai normalizētu asinsvadu tonusu un asinsvadu pulsējošo darbību, samazinot tūsku. 

Neirosedatīvajā masāžā tiek piemērota tikai glaudīšana. Tieši āda kļūst par pētniecības un ietekmes objektu gan no estētiskā viedokļa (ar vecumu saistītās izmaiņas), gan no psiholoģiskās („Es esmu” āda) un no terapeitiskās (mazas devas, lai uzlabotu ķermeņa adaptīvās spējas). 

Autormasāžas tehnikas – tas ir gatavas masāžas shēmas, kas ir pārbaudītas tūkstošiem klientu un pacientu, un ir parādījuši maksimālus rezultātus terapijā, dziedināšanā un atjaunošanā. Masāžas shēmas ir garantēts rezultāts pirmajās sesijās. Daudzi no šiem paņēmieniem ir unikāli, Constantine Berman, Elena Zemskova, Andrey Laptev – pirmie kas pielietoja šīs autormetodes – un tās nekavējoties izraisīja lielo klientu pieprasījumu, jo šīs metodes apmierināja klientu pamatvajadzības – redzēt rezultātu “šeit un tagad”.  Pa kuru ceļu iet –  ir jūsu izvēle! Uzmanīgi izlasiet mācību programmu un uz priekšu – uz jaunām sajūtām un jaunu dzīvi.

SEJA
Ja masžā ir Jūsu pamatprofesija, tad rekomendējam uzsākt masāžas tehnikas izpēti tieši no – Hiromasāžas IQ, Hemolimfadrenāžas, Neirosedatīvas masāžas. Jūs varat sākt ar jebkuru no tiem, bet labāk ar Hiromassage IQ I līmeni, jo jūs uzreiz saņemsiet masāžas shēmas 1-3. novecošanas stadijai, muguras augšējās trešdaļas sāpēm, relaksācijai un sāksiet saprast, kā veidot un kombinēt masāžas paņēmienus un izveidot individuālās shēmas. Jau pēc pirmā semināra jūs sāksiet ne tikai pielietot paņēmienus, bet gan veikt masāžu rezultatīvi, un jūsu klienti ar nepacietību gaidīs tikšanos ar jums, kā sagaida svētkus.

Ja masāža ir jūsu papildus specializācija, tad labāk sākt ar autormetodem, kuru mērķis ir atrisināt noteiktas estētiskās medicīnas problēmas: Nefertiti seja (2 dienas) – sejas apkšējā trešdaļa un kakls; Blefarolift masāža (2 dienas) – periorbitālā zona; Ekspress masāža pret grumbām (2 dienas) – sejas krunkas, krokas, rievas; Rekonstruktīvā masāža (2 dienas) – Ekspress masāža pret grumbām, deformatīvais novecošanas morfotips, seja ar tūsku; Stop-age massage (1 diena) – mobīla, jauna, plāna un ļengana āda, atrofiska nobriedusi āda; Muscle rebalance (1 diena) – periorālās zonas novecošana; SMAS-lifting massage (2 dienas) – liftinga masāža, virzīta uz sejas trešo slāni un saistaudiem; Atjaunojošā masāža pēc plastiskaās ķirurģijas un skaistuma injekcijām (2 dienas).

Ja jūs esat ķermeņa masāžas specialists un neesat strādājuši ar seju, lai saprastu vai jūms ir interese sejas masāžai, jūs varat sāks apmācību no jebkuras metodes. Metodes ir vienkāršāki nekā tehnikas, un, jā jūs sapatīsiet un novērtēsiet cik lieliski ir strādāt ar cilvēka ķermeni kopumā – tad tālāk var apgūt arī tehnikas.

ĶERMENIS
Lai nebūtu jātērē laiks un nauda, meklējot masāžas, kas jums nav nepieciešamas jūsu darbā, varat izvēlēties specializāciju: terapija, atveseļošanās, estētika, uz ķermeni orientēta psiholoģija. Var arī iziet visu ķermeņa apmācības kursu lai kļūtu par augstākās klases profesionāli.

Ja jūs veltīsiet savu dzīvi masāžas izpētei, tad, visticamāk, jūs ilgstoši mācīsieties ar mums, tad iesakam sākt ar Hiromassage IQ I līmeni un t.t. Līmenis aiz līmeņa, uzziniet visu – terapiju, estētiku, relaksāciju. Tad izpratiet Hemolimfadrenāžu, bez kuras nav iespējams veikt cilvēka ķermeņa detoksikācijas un atjaunošanās programmu. Un tad virzieties psihes – stresa, neirozes, hroniskā noguruma virzienā – Tas ir Neirosedatīva un Somatoemocionālā masāža. Tad ķeraties klāt Constantine Berman terapeitiskiem semināriem. Izejot visu ceļu no mācekļa līdz meistaram – jūs atradīsiet darbu jebkurā Pasaules galā. 

Ja jūs strādājiet SPA vai skaistumkopšanas salonā tad jūsu intereses ir cilvēku veselības un viņa izskatu jomā, tas nozīmē ka būs vērtīgi apgūt estētiskā Hiromasāža IQ ciklu: 3. semināri kas ilgs 2 dienas (katrs). Tas ir veltīts pamatproblēmam ar kurām vēršas sievietes pie masāžas specialistiem – Celulīts, Figūras korekcija un Svara samazināšana. Psihosomatisko slimību ārstēšanai, atjaunošanai, relaksācijai un profilaksei ideāli apgūt Hiromassage IQ – klasiskā relaksācija, Bodylift masāžu, Neirosedatīvo un Somatoemocionālo masāžas. Ar šiem paņēmieniem jums jau nebūs konkurences.


 Ja jūs nodarbojaties ar sāpju problēmam, būs ideāli pabeigt visus Constantine Berman autorseminārus un iegūt daudz instrumentu sāpju novēršanai un personas atgriešanai pilnā dzīvē. Šādu speciālistu ir maz, bet ciešanas cilvēku plūsma uz profesionāļiem ir bezgalīga, un pacienti tiek reģistrēti jau mēnesi pirms procedūras – ir grūti tikt pie laba specialista.
Ja esat iesaistīts psiholoģiskajā praksē, tad bez fiziskas psiholoģijas jums neiztikt –  Neirosedatīva masāža, Somatoemocionālā masāža, Somatoemocionālā relīze ievērojami palielinās Jūsu panākumus neirozes, obsesīvi-kompulsīvo traucējumu un psihosomatiskas slimības ārstēšanā.

Kāds palīdz saviem mīļajiem un priecājas to darīt profesionāli un efektīvi, un kāds padara savu dzīvi laimīgu, veicot pašmasāžu katru dienu, ko viņi ir mācījušies skolā. Tāpēc ir svarīgi noteikt mērķi: kam jūs veiksiet masāžu?

Ja sev, tad jums jāapmeklē vienu no sejas pašmasāžas semināru – tas ir tas, kas jums vienmēr noderēs, jo mēs kļūstam vecāki un arvien vairāk neapmierināti, skatoties uz sevi spogulī. bet rīks – vienmēr ir ar jums – jūsu prasmīgās rokas.

Ja citiem, izvēlieties kas jūs interesē vairāk  – seja vai ķermenis? Jebkurā gadijumā sāciet ar autortehnikam, iepriekš iepazinoties ar to mērķiem. Izvēlieties problēmu kura jūs traucē – sāpes? novecošana? –  un droši nāciet uz skolu. Mēs ne tikai iemācīsim jums, kā pareizi veikt masāžas paņēmienus, atslābināt un atjaunot cilvēku, bet paaugstināsim jūsu pašapziņu un atgriezīsim dzīves prieku.

Ja jūs esat izmisis un neatrodat vietu šajā dzīvē, tad atnāciet uz jebkuru semināru, atrodiet sevi siltajā un draudzīgajā skolas atmosfērā, mēģiniet kļūt noderīgs citai personai, piemēram, lai samazinātu sāpes vai izmainītu seju. Un jūs ieraudzīsiet, kas visas bailes pazudušas un jūs sagaida jauna dzīve, kurā jūs esat pieprasīta.

Vada: Elena Zemskova

Vienas dienas seminārs: 135€
Divu dienu seminārs: 260€
Trīs dienu seminārs: 330€

Vada: citi skolas pasniedzēji

Vienas dienas seminārs: 135€
Divu dienu seminārs: 230€
Trīs dienu seminārs: 300€

Vada: Elena Zemskova

Vienas dienas seminārs: 115€
Divu dienu seminārs: 230

Trīs dienu seminārs: 300€

Vada: citi skolas pasniedzēji

Vienas dienas seminārs: 115€
Divu dienu seminārs: 210

Trīs dienu seminārs: 280€

Apmācību saraksts

🏅 Profesionālā pilnveide praktizējošiem rehabilitologiem, masāžas specialistiem un fizioterapeitiem!
 
Semināra apraksts:
Seminārā tiek detalizēti izskatītas diagnostikas problēmas, miofasciālās pieejas izolēto un grupas somatisko disfunkciju un tuneļa sindromu ārstēšanai:
• Diagnostikas testi;
• Trigerpunktu inaktivācija;
• Pieejama teorija.
Semināra mērķis – sniegt masierim objektīvu informāciju par iespējamiem jostas daļas sāpju cēloņiem, iemācīt efektīvi šīs sāpes ārstēt.
 
🎓 Programmas vadītājs:
Сonstantin Berman (Izraēla) – starptautiskā mēroga masāžas speciālists, augstākās kategorijas masāžas pasniedzējs.
Viņa profesionālā pieredze ir milzīga: slimnīca, klīnikas, SPA centri pie Nāves jūras, Vingeita institūts, koledžas (Reidmann, Tehila, Koan), Board of Alternative Medicines koledžas (Kalkuta, Indija) naturopātiskās medicīnas doktora grāds.

Grumbas? -> Izlīdzināt. Tūska? -> Noņemt. Piere? -> Savilkt.

16 stundu roku un smadzeņu treniņš acu zonas masāžas seminārā.

Masāžas efektivitāte:

  • pilnīga muskuļu relaksācija uz 72 stundām
  • uzacu pacelšana par 0,5 cm
  • plakstiņu tūskas samazināšana

Semināra programma:

  • acu zonas anatomiskās novecošanās īpatnības
  • augšējās un vidējās sejas zonas saistība
  • sejas zonu novecošanās pazīmes
  • efektīvi atjaunošanās un vecuma profilakses masāžas veidi
  • roku nostādīšana un masāžas veidu nostrāde
  • efektīvas masāžas un tūlītēja liftinga noslēpumi

Hiromasāža IQ – tā ir jauna masāžas pasniegšanas metodika.

Hiromasāža IQ — tas ir vienmēr darbs uz rezultātu!


Galvenais šo semināru mērķis — iemācīt estētiskās medicīnas speciālistam sistemātisku domāšanu, kura ļaus patstāvīgi sastādīt masāžas shēmas visiem sejas un kakla morfotipiem un novecošanās etapiem, kā arī prasmi veikt efektīvas pretnovecošanās masāžas, masāžas stresa un sāpju mazināšanai.


• Par mūsu izpētes objektu kļūst āda un tās receptori. Seminārs ir īpašs ar to, ka no masāžas paņēmieniem tiek pielietota tikai glāstīšana: no glāstīšanas ar pirkstu galiem līdz glāstiem ar apakšdelmu, kā arī daudzas šo paņēmienu variācijas. Tas ļauj efektīvi risināt gan estētiskus uzdevumus – mīmisko krunciņu dziļuma samazināšana un dinamisko krunciņu profilakse, gan psihoemocionālus – tādu negatīvo faktoru ietekmes samazināšana kā distress, nevrozes, hronisks nogurums, dzīves kvalitātes samazinājums.


• Daudziem šī semināra apmeklētājiem būs pirmā tikšanās ar «domāšanas apstāšanos», harmonijas un miera sajūtu. Seminārā tiek izskatītas sejas un kakla stresa zonas, to nozīme sejas proporciju izmaiņā un vidējās un apakšējās zonas mīksto audu noslīdē. Dažādu sejas zonu muskuļu balansa atjaunošana – tā ir reālā sejas un kakla novecošanās profilakse. Šī masāža veikšana dāvinās prieku ne vien klientam, bet arī pašam masierim, jo visas kustības ir ļoti skaistas un daudzveidīgas.

Sejas pašmasāža. Zonālā novecošanās.

Novecošanās zonas: augšējā, vidējā, apakšējā un kakla.
Katrā zonā ar vecumu saistīto izmaiņu procesi izpaužas dažādos veidos. Augšējā zona (piere, augšējā plakstiņa) – šķērseniskās frontālās (pieres) grumbas, uzacu grumbas, “vārnu pēdas”. Grumbas iziet cauri savai evolūcijai - no mīmiskām (iztaisnojoties, kad āda izstiepjas) līdz statiskām (fiksētiem). Grumbu fiksācijas process aizņem no 10 līdz 15 gadiem, tas nozīmēm ka ir laiks ir laiks pievērsties novecošanās procesa novēršanai šajā jomā un atlikt botulisma toksīna lietošanu. Šis zonas vecuma izmaiņas ir saistīti ar uzacu astes un acs ārējā stūra novirzi uz leju, kas acs padara vizuāli mazāku un rada skumjas sejas efektu. Šīs problēmas var atrisināt ar noteiktu masāžas paņēmienu palīdzību, kas var mainīt muskuļu tonusu un radīt anti-gravitācijas muskuļu-fasciālo spriedzi. Jums vienkārši jāiemācās pareizi izpildīt šos paņēmienus - tas ir vissvarīgākais. Tieši to mēs darīsim mūsu seminārā, ka arī smalki izskatīsim augšējo zonu un visas pārējās zonas un veiksim pareizo masāžu, lai koriģētu ar vecumu saistītās izmaiņas katrā zonā. Mūsu jaunība ir mūsu rokās.

Skolas absolventi