Laipni lūdzam NEOVITA pasaulē - SPA procedūru un ādas kopšanas līdzekļu jaunā paaudze

MĒS atšķiramies no visa, ko Jūs iepriekš esat redzējuši.

NEOVITA COSMETICS ir moderns, dinamiski attīstošs zīmols profesionālās sejas un ķermeņa ādas kopšanas jomā. Rūpējoties par Jūsu veselību un skaistumu, mūsu uzņēmuma produkti atšķiras no citu ražotāju līdzekļiem ne tikai pēc izskata. Visi NEOVITA COSMETICS produkti ir iesaiņoti hermētiskos traukos, izmantojot zinātniski pierādītu Singer tehnoloģiju, kas garantē, ka netiek izmantoti nekādi konservanti.

Kvalitāte un daudzveidība

  • Visa produkcija tiek radīta tiešā sadarbībā ar dermatologiem.
  • Visa produkcija tiek pārbaudīta uz brīvprātīgiem cilvēkiem.
  • Visa produkcija nesatur nekādus konservantus!

Kopšanas līdzekļu katalogs

Attīroša sērija

Viegli dabīgie attīrošie līdzekļi, kas satur Aloe Vera (intensīvs mitrinātājs), optimāli sagatavo ādu turpmākajām procedūrām. 

Mitrinošā sērija

Tā ir lieliskas kvalitātes produktu līnija intensīvai dehidrētas ādas mitrināšanai un hidrolipīdās mantijas atjaunošanai. 

Sebo-regulējošā sērija

Sērija «seboregulācija» ir paredzēta efektīvām rūpēm par kombinētu un taukainu ādu kā pieaugušajiem, tā arī pusaudžiem. 

Anti-Aging sērija

Ļoti efektīvi pretnovecošanās līdzekļi, kuru sastāvā ietilpst ekskluzīvais DERMATRIKSS (DERMATRIXTM)komplekss.

Sērija Pure Natural

Jutīgai ādai un ādai stresa stāvoklī. Sakairinātai ādai. Ādai ar apsārtumiem. Sievietēm un vīriešiem, kuriem ir alerģija arī pret smaržvielām.

Sērija kuperozai ādai

NEOVITA COSMETICS Piedāvā ātru un efektīgu kopšanu ādai ar noslieci uz apsārtumu. Turklāt, šī sērija lieliski ārstē ādu ar rozacea un kuperozi.

Detox & protect

Šie līdzekļi ir paredzēti daudzfunkcionālai antistresa iedarbībai uz ādu, pateicoties sastāvdaļu sinerģijai – granātābola ekstraktam ar Faraonu kviešiem.

Vitamīnu sērija

Dabīgā Vitamīnu sērija – satur nelielu produktu klāstu, kas intensīvi cīnās ar brīvajiem radikāļiem. Tas ļauj noverst ādas novecošanos, ātri atjaunoties pēc nelieliem ādas bojajumiem un atjaunot dabīgo sajas krāsu.

Cell Vitality sērija

Sērija ir domāta tiem, kam nepietiek 24 stundas diennaktī. Cell Vitality³ nodrošina efektīvu aizsardzību un atveseļošanos no “digitālās novecošanās”, ko izraisa viedtālruņa intensīva izmantošana un ilgstošs darba laiks monitora priekšā.

Speciālie līdzekļi

Papildus produkti NEOVITA ādas kopšašnas sistēmā. Tūlītēja palīdzība  cīņā ar pirmām pigmentplankumiem vai nelielām ādas nepilnībām.

Koncentrāti

Koncentrāti ideāli papildina ādas kopšanas produktus pastiprinot to iedarbību.

Vīriešu sērija

Mūsdienās kopšanas līdzekļus lieto ne tikai sievietes, bet airī vīrieši.

Balinošā sērija

Vēlme pēc veselīgas ādas ir sena kā pati pasaule. No senās Persijas laikiem cilvēki ir centušies balināt ādu. Āzijā, piemēram, marmora tonis simbolizēja klasisko skaistumu. Ne tik sen ādu balinošie produkti sāka kļūt populāri arī Eiropā.

Produkti pirms un pēc sauļošanās

Pārmērīgs saules starojums var izraisīt ilgstošu ādas bojājumu. Sejas āda ir īpaši pakļauta UV stariem.

Inside & out

NEOVITA Inside & OUT komplekts – ir holistiska kopšanas koncepcija optimālai ādas kopšanai no iekšpuses un ārpuses!

Neosonic Beauty Sistem

Spēcīga konkurence un aizvien pieaugošās klientu prasības prasa jaunas kopšanas metodes apgūšanu un sava piedāvājuma klāsta paplašināšanu.

SPA sērija

Visi produkti ietver sevī sastāvdaļu sistēmu, kas maigi ārstē ķermeņa ādu. Maksimālā efekta sasniegšanai, visas sastāvdaļas tiek vienmērīgi sadalīti smalkajā putu sistēmā. Pateicoties mūsdienīgai NEOVITA COSMETICS mussu tehnoloģijai, līdzekļi ātri iesūcās ādā.

Matu kopšanas sērija

Mirdzošs spīdums, elastība un mīkstums, samtaina sajūta un zema porainība – tā var raksturot matu dabīgo veselību. 

 

Klienti saka

Прекрасный коллектив очень знающих, а главное отзывчивых людей. Тот самый редкий случай когда людьми движет желание помочь, работать на результат, а не продажи ради продаж.
Elena Kononova
5/5
Я более чем довольна как продуктом, так и его "корпусом" - это что то из будущего 🙂 Легкий в нанесении, запах чистый и кожа начала сверкать👌
Katrina Vorslova
5/5
Очень уютно, прекрасный, заботливый, знающий коллектив, удобное месторасположение.
Silva Si
5/5
Прекрасная профессиональная косметика. Очень нравится масло для массажа лица. Не растекается, не попадает в глаза, экономичное. Замечательный состав! 🙂
Sandra Lase
5/5
Прекрасный продукт. Пользуюсь и хорошею 😁
Irina Ervik
5/5
Очень нравится продукция Neovita, особенно крем "Ready 4 Day" и набор "Inside & Out"
Julia Polishuk Pahare
5/5