Maiga un dabiska attīrīšana - Gentle Natural Cleansing

Efektīvas ādas kopšanas pamatā ir intensīva, bet ārkārtīgi maiga ādas attīrīšana. Bez intensīvas attīrīšanas aktīvās sastāvdaļas nevar iesūkties ādā vai arī iesūcas tikai daļēji. NEOVITA maigās un saudzīgās attīrīšanas programmā ietilpst intensīvi mitrinošs līdzeklis Bio Aloe Vera, kas sagatavo ādu kopšanas līdzekļu iedarbībai.

Attīrošās putas ar alveju – Aloe Cleansing Foam

Ārkārtīgi mīkstas, biezas un viegli dozējamas putas sevišķi maigai, perfektai tīrīšanai. Ādas barošana un hidratācija sākas jau pašā tīrīšanas procedūras sākumā.

Kosmētikas noņemšanas līdzeklis – Sensitive De Make-up

Delikāti attīra ādu no make-up. Īpaši piemērots make-up noņemšanai no jutīgas acu zonas. Neizraisa kairinājumu. Uzlabo ādas tonusu, tā kļūst tvirtāka un elastīgāka.

Maigs toniks ar alveju – Soothing Aloe Tonic

Maigais sejas toniks pabeidz tīrīšanu un rada svaiguma sajūtu. Optimāla ādas sagatavošana turpmākai kopšanai. Maigais toniks ar alveju nesatur alkoholu un ir labi piemērots jutīgai ādai. Ādas mitrums tiek normalizēts un stabilizēts, kairinājuma un apsārtuma pazīmes izzūd. Āda kļūst gluda un svaiga.

Attīrošā maska – Purifying Mask

Taukainas ādas iekaisumu cēlonis bieži vien ir ādas augšējo un dziļo slāņu piesarņojums. Absorbē liekās taukvielas, kas uzkrājušās ādā, likvidē ādas nepilnības. Āda izskatās atsvaidzināta un maiga.

Sejas pīlings – Enzyme Peel

Intensīvas gelveida pīlinga putas Enzym-Peeling Gel Mousse ar papaīnu. Nodrošina saudzīgu un vienlaikus efektīvu pīlingu. Paturēt aptuveni 5 minūtes. Uzreiz pamanīsit, ka āda kļuvusi maigāka.

Pīlingu neitralizējošs toniks – Calendula Skin Toner*
Noslēdz enzīmu pīlinga procesu, maigi attīrot ādu ar dabiskajiem augu proteīniem. Uzlabo poru izskatu un padara ādu gludu un vienmērīgu.

*Pīlinga putas Enzyme Peel un toniks Calendula Skin Toner ir pieejams tikai komplektos.