Sērija kuperozai ādai - Couperose Skin Care

Šīs sērijas pamtā ir pretkuperozes sastāvdaļu sistēma, ko izstrādājusi NEOVITA COSMETICS pētījumu laboratorija. Zirgkastāņa (Aesculus) ekstrakta, Ruscus, Centella Asiatica, sarkano vīnogu lapu, efejas un griķu kombinācijai ir nomierinoša un pretiekaisuma iedarbība, kā arī tai ir pozitīva ietekme uz kapilāru sistēmu: tā palielina kapilāru pretestību, samazina to caurlaidību un trauslumu.

Krēms kuperozai ādai – Mousse Couperose

Inovatīvā sastāvdaļu sistēma apvieno vaskulo uzlabojošos dabiskos augu ekstraktus ar ādu nomierinošo glicerīnskābi, palīdzot mīkstināt ādas apsārtumu. Diennakts krēms jutīgai un apsārtušai ādai. Šis produkts ir īpaši izstrādāts, lai aizsargātu un uzlabotu kapilāru un asinsvadu sieniņu tonusu. Alveja palīdz mitrināt un mazināt kairinājumu.

Intensīvās kopšanas krēms kuperozai ādai – Mousse Couperose Intensive

Diennakts krēms ļoti sausas ādas kopšanai. Tam ir aizsargājoša un tonizējoša iedarbība uz asinsvadiem, nostiprina kapilāru sieniņas. Alveja mitrina un nomierina sakairinātu ādu.

Bez smaržvielām

Krēms kuperozai ādai – Couperose Lotion

Diennakts intensīva un līdzsvarota apsārtušas ādas kopšana. Nodrošina asinsvadu aizsardzību un tonizēšanu, stiprina kapilāru sieniņas. Alveja mitrina un nomierina sakairinātu ādu. Papildus nomierinošajai un pretiekaisuma iedarbībai aktīvo sastāvdaļu sistēma pozitīvi ietekmē kapilāru sistēmu, palielina kapilāru pretestību, samazina to caurlaidību un trauslumu. 

Intensīvās kopšanas krēms kuperozai ādai – Couperose Intensive Care

Diennakts aizsardzība ļoti jutīgai ādai, piemērots ādai ar rosacea un kuperozi. Ideāli piemērots ādai, kurai ir nosliece uz apsārtumu. Nesatur smaržvielas.

Serums kuperozai ādai – Couperose Serum

Tas ir intensīvs koncentrāts tūlītējai apsārtuma mazināšanai. Tam ir ilgstoša iedarbība cīņā pret rosacea un kuperozi. Īpaši piemērots jutīgai ādai. Nesatur smaržvielas.

Maska pret apsārtumu – Anti-Redness Mask

Dzēsējoša želejveida maska intensīvi mitrina ādu un cīnās ar apsārtumiem. Piemīt aizsargājoša un tonizējoša iedarbība uz asinsvadiem. Var lietot cilvēki kuri ir jutīgi pret smaržu.