DETOX & PROTECT

*Faraona kvieši ir unikāls kviešu veids, kura efektivitāte cīņā pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību, šūnu imūnsistēmas stiprināšana, enerģijas piegādes palielināšana šūnās un aizsardzība pret priekšlaicīgu novecošanos un stresu ir zinātniski pierādīta. Pētījumi apstiprina palielinātu olbaltumvielu saturu (20–40%), aminoskābju, vitamīnu un minerālvielu, ka arī “skaistuma vitamīnu” – E vitamīnu Faraona kviešos, otrs nosaukums Kamuts, kas nozīmē “Zemes dvēsele”.

Granātābolu pretstresa koncentrāts – Pharao’s Pommegranate Serum

Intensīvs koncentrāts ar lielu granātābolu ekstrakta saturu. Granātābolu aktīvās sastāvdaļas kombinācijā ar retu kviešu ekstraktu aizsargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes un stresa.

Pretstresa maska – Pharao’s Anti-Stress Mask

Bagātinātā krēmveida maska satur aprikožu sēklu eļļu, šī sviestu, argana eļļu, retos kviešus un granātābolu, kas ir efektīvās faraonu slepenās sistēmas pamats, kas nodrošina ideālu pamatu intensīvai aprūpei.

Granātābolu pretstresa krēms – Anti Pollution Mousse

Šī novatoriskā produkta aizsargājošo efektu nodrošina tikai dabīgas sastāvdaļas. Inovatīva un efekvīva pretstresa sastāvdaļu sistēma tika radīta granātābolu un faraonu kviešu* sinergijā, novērš apkārtējās vides negatīvo ietekmi uz ādu.