Matu kopšanas sērija - Hair Care

Profesionālie matu kopšanas līdzekļi rūpējās par matu veselību jau 45 gadu garumā, kopš laikiem, kad NEOVITA izgudroja un sāka ražot profesionālos matu kopšanas līdzekļus frizieriem.

Unikālā mussu sistēma nodrošina ērtu produktu lietošanu un ātru kopjošu  iedarbību matos.

NEOVITA Professional Haircare inovatīvās sastāvdaļas apvieno sevī īpaši kopjošas kationi-aktīvas substances ar dabīgām Dzelzs koka un Mongongo eļļām.

Gadsimtiem ilgi Berberu ciltis uzskatīja Marokas dzelzkoka eļļu par brīnuma produktu skaistiem un veseliem matiem, beidzot šī triumfālā procesija atnāca ari uz Eiropu! Augsts saturs dabisko antioksidantu un augstvertīgo eļļu unikāla kombinācija stimulē matu augšanu, noverš matu izžūšanas un aizsargā skalpu.

Līdz šīm brīdim Mongongo eļļa bija nezināma matu kopšanā. To iegūst no koka Manketti, kas aug ekstrimālos apstākļos Āfrikas savannā. Noslēpums slēpjās sarkano augļu kodolos. Mongongo rieksti ir tik cieti, ka tos nevar sašķelt pat ziloņi, satur vērtīgāku eļļu, kuru afrikāņu sievietes lietojuši gadsimtiem ilgi lai rūpētos par saviem matiem. Zeltaina eļļa satur lielo daudzumu Omega 6 taukskābes, kas aisargā mitrumu matos.

Eļļa satur arī unikālo eleosterīnskābi ar spēju aizsargāt matus. Stimulējamie dienas laikā ar dabīgiem UV stariem, skābes, veicina aizsargplēves veidošanu matos. Tas arī pasargā šķedrvielas no dehidratācijas un pat nodrošina zināmo aizsardzību no UV stariem, kas atbild par matu krāsas intensitātes zudumu.

Izmantojot augstākas kvalitātes eļļas, NEOVITA produkti nodrošina ne tikai kvalitatīvu kopšanu, bet arī veicina ieguldījumus Afrikāņu cilts  apkārtejā vidē. Šo augu audzēšana uztur ekonomiski draudzīgas attiecības kas veicina labklājību šajos reģionos. Turklāt, dabīgo eļļu popularizēšana, rosina vietējās iestādes aizsargāt apkārtējo vidi un augus ilgtermiņā.

Šī matu kopšanas sērija atbilst NEOVITA filozofijai:

  • Rūpējās par matiem bez apgrutinošām sastāvdaļām
  • Dabīgo sastāvdaļu kombinācija ar inovatīvo aktīvo sastāvdaļu sistēmu
  • Nesatur nekādus konservantus
  • Bez PEG emulgātoriem
  • Bez sulfātu PAV
  • Bez silikona
  • Bez krāsvielam

Pielieto īpaši maigas sastāvdaļas

Matu izlīdzinošs šampūns – Smoothing Shampoo

Īpaši maigi, dabīgie virsmu attīrošie aktīvas vielas nodrošina intensīvu un maigu matu tīrīsanu. Mati nepaliek smagi, jo NEOVITA nelieto sulfātus, silikonus un koncentrātus. Augstvertīgas Dzelzkoka un Mongongo eļļas aizsargā matus no pašā tīrīšanas sākuma, padarot tos zīdaini maigus. Mati ir viegli ķemējami gan sausā, gan mitrā veidā. Inovatīva aktīvo sastāvdaļu sistēma nodrošina matu spīdumu pēc katras mazgāšanas reizes.

Matu kondicionieris – Leave in Conditioner

Šīs matu kopšanas līdzeklis nodrošina maigo kopšanu un matu aizsardzību. Paņemiet vajadzīgo mussu daudzumu, uklājiet uz matiem un ļaujiet tam penetrēties. Augstas koncentrācijas sastāvdaļu sistēma apvelk katru matiņu līdzīgi aizsargplēvei un neļauj matiem zaudēt mitrumu. Sastāvā esošā Mongongo eļļa aizsargā matus no agresīvās UV izstarojuma. 

Matu toniks kas noverš niezi – Hair Lotion

Matu toniks tulītēji rada sajūtu veselas galvas ādas. Unikālā kombinācija tika izstrādāta ar mērķi palīdzēt tikt galā ar galvas niezes sajūtu un blaugznām. Ziziphus joazeiromizas ekstrakts no seniem laikiem tiek izmantots Brazīlijas medicīnā cīņāi pret blaugznām. Zinātniskie pētījumi rāda dabīgo augu ekstraktu efektivitāti saderībā ar aktīvām sastāvdaļām. Tadejādi šo toniku rekomendē lietot katru dienu.
Balloon-Vinee kstraktam piemīt nomierinošas iedarbības uz galvas ādas. Tas aizsargā un atjauno bojāto ādas aizsargslāni, ka arī tam piemīt nomierinošs un pretiekaisuma efekts. Rekomendējam lietot katru dienu. Uzklāt toniku galvas ādā un viegli iemasēt to.