Holistiskā kopšana no iekšpuses un ārpuses - Inside & Out

NEOVITA Inside & Out – ir laboratorijas NEOVITA COSMETICS jaunākie pētījumi kosmetoloģijas attīstības jomā. Šīs komplekts apvieno optimāli sabalansētus produktus, lai saglabātu veselīgu ādu no ārpuses un no iekšpuses, proti, luksusa sejas serumu un veselīgu skaistuma dzērienu, kas ir jauns holistisks koncepts visa ķermeņa skaistumam – NutriCosmetics.

Zinātniskie pētījumi liecina, ka ādas kopšanas līdzekļu efektivitāte var ievērojami palielināties, pateicoties sabalansētiem sastāvdaļam NutriCosmetics.

Ādas dabiskā skaistuma un maiguma raksturs ir tās elastība un gludums. Keramīdu saturam ādā ir ļoti liela nozīme.

Pateicoties NEOVITA, Inside & Out izdevās izstrādāt vienotu koncepciju, kas palīdz nostiprināt ādas elastību un samazināt redzamās grumbiņas ne tikai uz sejas, bet arī visā ķermenī.

Tādējādi NEOVITA Inside & Out ir būtisks solis holistiskajā pieejā ādas kopšanā, neizmantojot konservantus un pildvielas.

Formula Cera-Inside Nr. 103

NutriCosmetics sastāvdaļu inovācija

Inovatīva sastāvdaļu sistēma Cera-Inside Formula Nr. 103 efektīvai ādas kopšanai no iekšpuses ir patentēts, sinerģiski aktīvs uz augu ekstraktiem balstīts pastiprinātājs. Pētījumi pierādīja ka pateicoties pastiprinošiem sastāvdaļam, lietojot keramīdus iekšpusē, tie sasniedz epidermu nieka 24 stundu laikā un nodrošina maksimāli efektīvu iedarbību uz ādas. Tas ievērojami palielina ādas hidratāciju un rada ievērojamu pretnovecošanās efektu. 80% pētījuma dalībnieku konstatēja ādas stāvokļa uzlabošanos.

Sastāvdaļu sistēma Cera-Inside Formula Nr. 103 skaistuma dzērienā Jus de Beauté palīdz nostiprināt kolagēna tīklu, kas savukārt palīdz uzlabot ādas elastību un mazināt oksidatīvo stresu.

Jus de Beauté

NutriCosmetics dzēriens

Sabalansēts sastāvs Jus de Beauté ar dabīgu sastāvdaļu eksluzīvo sistēmu NEOVITA Cera-Inside Formula Nr. 103 un svaigi spiestu sulu no organiski audzētiem āboliem Vācijas dienvidrietumos un banānu biezeni, burvīgi atsvaidzina un atjauno ādas dabiskās funkcijas. Lietojot holistiski enerģētisko kokteili katru dienu, jus ātri pamanīsiet rezultātus!

Serum de Beauté

Luksus klases serums sejas ādas kopšanai

Serumā Serum de Beauté tiek apvienotas dabīgo sastāvdaļu ekskluzīvā sistēma NEOVITA Cera-Inside Formula Nr. 103, Šaurlapu Ceļteka (Plantago Lanceolata) augstvertīgs cilmesšūnu ekstrakts un efektīvi mitrinātāji.Serums nodrošina ilgstošu kopšanu, saglabā mitrumu ādā un piepilda to ar nepieciešamajiem Keramīdiem. Tiek ievērojami pastiprinātas un aktivizētas ādas dabīgas funkcijas.Āda izskatās maiga un elastīga. Sīkās līnijas un krunciņas paliek gludākas.