Vīriešu sērija - Effective Skin Care for Men

Mūsdienās kosmētiku izmanto ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. Effective Skin Care for Men apmierina īpašās vīriešu ādas vajadzības, piedāvājot optimālu un pielāgotu ādas kopšanu ar NEOVITA ādas kopšanas sistēmu.

Veidojot šo sēriju, mēs izmantojām visus savus zinātniskos sasniegumus un zināšanas par fizioloģiju. Produktu putu tekstūra – ļoti patīk vīriešiem. Neviens produkts neatstāj lipīgu sajūtu vai plēvi uz ādas! Dabisko aktīvo sastāvdaļu sistēma ir efektīva un droša! Redzamie uzlabojumi neliks gaidīt!

Attīrošās putas – Cleansing Foam 

Īpaši krēmīgas, viegli klājamas putas īpašai, saudzīgai un ideālai attīrīšanai. Šīs maigās attīrošās putas ir piemērotas visu ādas tipu attīrīšanai, arī jaukta un taukaina tipa ādai.

Pēc skūšanās nomierinošs aerosols – After Shave Soother

Nomierinošs sejas tonis ir ideālas ādas attīrīšanas beidzamais posms. Sastāvdaļas ir nevainojami saskaņotas, lai nomierinātu tikko noskūtu, jutīgu vīriešu ādu.

Šūnu aktivizējošs dienas krēms – Energizing Day Care 

Aktīvās sastāvdaļas stimulē un atjauno nogurušu ādu. Maigās krēmveida putas ātri iesūcas, atslābinot ādu un ļaujot tai no jauna izskatīties mirdzošai un svaigai. Regulāri lietojot, aktīvās vielas iedarbojas kā enerģijas lādiņš ādai.

Nomierinošs krēms ādai ap acīm – Soothing Eye Care 

Maigās, viegli klājamās želejveida putas acīmredzami samazina tumšos lokus zem acīm un pietūkumu, ļaujot ādai izskatīties gludākai un starojošai.

Atjaunojošs roku krēms – Revitalizing Hand & Nail 

Roku kopšana ikdienā jebkura tipa ādai, arī cilvēkiem, kuri cieš no neirodermatīta. Maigās putas baro ādu, ātri iesūcas un neveido taukainu kārtiņu uz ādas.

Dušas putas – Shower Mousse 

Krēmīgas putas visu tipu ādai. Attīrošās vielas aizsargā pret mitruma zudumu ādā. Ideāli piemērotas arī kā saudzīgs šampūns.

Ķermeņa losjons – Body Lotion 

Maigs ķermeņa losjons putu formā ar īpašiem augstākās kvalitātes lipīdiem visu tipu ādai. Ļoti ātri iesūcas un sniedz patīkamas sajūtas ķermeņa ādai.

Matu nostiprinošs toniks – Hair Tonic 

NEOVITA Hair-Tonic padara matus stiprus un dzīvīgus. Atvieglo niezošu galvas ādu.