Efektīva aizsardzība pret sauli - Sun Care Solutions

Ilgstoša saules iedarbība bojā ādu, it īpaši sejas ādu, kas pakļauta saules iedarbībai daudz biežāk nekā citas ķermeņa daļas.

Ir zināms, ka  UV-B stari var izrasīt apdegumus un ādas iekaisumu. Jaunie zinātniskie pētījumi rāda, ka UV-A stari paatrina krunku rašanos un ādas novecošanas procesus. Kaitīgie UV stari izraisa audu bojājumus, kā rezultātā uz ādas parādās pigmenta plankumi.

Aizsardzība pret sauli – Day Face Protector SPF 30

Efektīvs aizsardzības līdzeklis pret sauli kas satur NEOVITA inovatīvu sastāvdaļu sistēmu. Dabīgs titāna dioksīds aizsargā ādu pret UV-B saules staru izraisīto priekšlaicīgo ādas novecošanu un nodrošina ādas aizsardzību no UV stariem.

Atjaunojošs krēms sejai pēc sauļošanās – After Sun Overnight Relief

Nakts atjaunošanas laikā ādai ir nepieciešams atbalsts, īpaši pēc saules iedarbības un UV staru iedarbības (piemēram, vasarā vai vasaras brīvdienās). Visvairāk ādai ir nepieciešama mitrināšanas, mīkstās dzesēšanas, pretiekaisuma iedarbības un ultravioletā starojuma izraisīto ādas bojājumu novēršana.

After Sun Over-Night Relief regenerācijas nakts fāzē saglabā savu ādas atjaunošanas mehānismu periodos pēc spēcīgas UV iedarbības. Augsti koncentrēta alveja droši aizpilda mitruma saglabāšanas vielas ādā, smiltsērkšķu ekstrakts atjauno saules izraisīto pārmaiņu atjaunošanos, Liquirecin un vitamīns B5 nomierina saules bojāto ādu.

Atjaunojošs ķermeņa krēms pēc sauļošanās – After Sun Body Mousse 

Pēc saules iedarbības After Sun Body Mousse nomierina ādu ar pantenolu, Liquirecin un smiltsērkšķu. Tam piemīt nomierinošā un ādu atjaunojošā iedarbības. Sakarā ar augsto alvejas un NMF koncentrāciju āda ilgu laiku paliek mitrināta. Aprikožu eļļa padara ādu mīkstu un zīdainu. Ar šīm izvēlētajām sastāvdaļām palutināta āda saglabā dabisku, veselīgu iedegumu un jauneklisku spīdumu.