Vitamīnu sērija - Natural Vitamin Wellness

Vitamīnu sērijas produkti intensīvi cīnās ar brīvajiem radikāļiem (ādas novecošanas noveršana, bālas ādas reģenerācija ar pigmentācijas traucējumiem). Vāja, bāla āda manāmi nostiprinās, izskatās veselīgi. 

Vitamīnu krēms ar liposomam – Vitamin Liposomes

Piesatinātas un augstvertīgas putas satur liposomas, kas nodrošina ilgstošu un intensīvu terapeitisko efektu. Pilnvertīga diennakts kopšana liek ādai izskatīties atpūtušai un nodrošina tās gludumu un piesātinājumu. Dabiski polifenoli no augstas kvalitātes baltās tējas kalpo kā dabiski anti-stresa faktori cīņā pret brīvajiem radikāļiem, kas ir atbildīgi par ādas novecošanos. Ginkgo ekstrakts pastiprina efektu. Tas atdzīvina un padara ādu gaiši rozā. Ideāli piemērots arī pēc ilgstošas saules iedarbības.

Ar vitamīniem bagātināts krēms – Vitamin Intensive Care

Šis īpaši bagātīgais, intensīvais ādas kopšanas līdzeklis nodrošina optimālu ādas kopšanu naktī, un tas ir piemērots arī sausas ādas kopšanai visu diennakti. Tas nodrošina ilglaicīgu atbalstu ādas atjaunošanai, ievērojami uzlabo tās struktūru. Dienas laikā āda galvenokārt tiek pakļauta agresīviem destruktīviem vides faktoriem, un naktī āda atjaunojas. Tieši šajā reģenerācijas posmā aktīvās sastāvdaļas darbojas īpaši labi.

Mitrinoša maska ar vitamīniem – Vitamin Power Mask

Intensīva želejveida maska ar mitrinošu un atvēsinošu efektu, kas tiek panākta, pateicoties produkta gēla tekstūrai. Lielu devu hialuronskābe uzreiz mitrina ādu.

Vitamīnu koncentrāts – Vitamin Active Serum

Ideāls kopšanas koncentrāts nogurušai ādai. Vitamīnu koncentrāts atbalsta šūnu atjaunošanos un piegādā svarīgus vitamīnus ādai. Āda ir atjaunota un izskatās svaigāka. 

Vitamīnu mitrinošs toniks – Vitamin Soother

Intensīvi mitrinošs toniks nodrošina jūsu ādu ar papildu dzīvību nodrošinošu vitamīnu porciju. Pēc saules iedarbības to lieto arī kā nomierinošu un dzesējošu līdzekli. Ziemā produkts novērš ādas dehidratāciju no silta gaisa telpā. Uzreiz atsvaidzina ādu.