Balinošā sērija - Neowhite Skin Care

Vēlme pēc vienmērīga ādas toņa ir gandrīz tikpat sena kā cilvēce. Īpaši Āzijā „porcelāna krāsas ādu” uzskata par klasiskā skaistuma iemiesojumu. Pēdējā laikā ādu balinošie līdzekļi kļūst aizvien populārāki arī Eiropā.

Regulāri lietojot, NEOWHITE novatoriskā sastāvdaļu sistēma ļauj sasniegt efektīvu un acīmredzamu ādu balinošu iedarbību. Lai to panāktu, līdzeklis nesamazina tirozīna izdalīšanos, bet tieši gādā, lai izdalītos samazināts melanīna daudzums.

Balinošs sejas krēms – Neowhite Lotion

Ikdienas sejas, kakla, dekoltē un roku ādas kopšanas līdzeklis. Neowhite Lotion aizsargā ādu no oksidatīvā stresa, ko izraisa UV stari, un intensīvi mitrina ādu.

Balinošs koncentrāts – Neowhite Serum 

Lietojot regulāri, augsti koncentrēto aktīvo sastāvdaļu sinerģiskā iedarbība nodrošina pigmentācijas plankumu samazināšanu un padara sejas toni vienmērīgu. Lietojot lielākās ādas zonās, var novērot manāmi balinošu iedarbību kopējam ādas izskatam.

Balinošā maska – Neowhite Mask 

To lieto kā intensīvu nakts kopšanu, lai pastiprinātu balināšanas efektu, kas tiek nodrošināts, lietojot dienas krēmu. Augsta aktīvo vielu koncentrācija sinerģijā ar piesātinātām bioeļļām nodrošina intensīvu ādas atjaunošanu.