Intensīvi serumi / koncentrāti - Concentrates

Lai iegūtu tūlītēju veselīgas un skaistas ādas efektu, mēs papildus iesakām izmantot NEOVITA serumus. Visi serumi ir pielāgoti katra ādas tipa individuālajām vajadzībām un palīdz atrisināt ar to saistītās problēmas, tāpēc serums jāizmanto pirms dienas krēma uzklāšanas

Serumi nodrošina ādu ar papildus kopšanu un stimulē reģenerācijas procesu pat stresa situācijās. Visi koncentrāti ir īpaši bagātīgi un ārkārtīgi ekonomiski lietošanā. Tādējādi katrs intensīvais serums ir kā pilnīga un visaptveroša palīdzība individuālu ādas problēmu gadījumā.

Pēc ādas attīrīšanas un Aloe Cooling Spray izsmidzināšanasuzklājiet attiecīgo koncentrātu  (dažus pilienus) uz problemātiskajām ādas zonām un saudzīgi iemasējiet. Turpinājumā lietojiet atbilstošo dienas krēmu.

Serums ar hialuronskābi – Serum HY 

Hialuronskābe lielā devā, lai palīdzētu ādai ātri saglabāt mitrumu. Rezultāts ir optimāli mitrināta āda. Serum HY mazinās sīko grumbiņu veidošanos.

Pretgrumbu serums – Serum MR

Intensīvs, efektīvs koncentrāts, kas samazina mīmikas grumbas (līdzīgi botulīna toksīnam). Koncentrāts jāuzliek atkārtoti ik pēc 24 stundām.

Naktssveces serums – Serum NA

Sastāvā esošā naktssveces eļļas sinerģijā ar unikālo dzelzs koka eļļu, nodrošina tūlītēju palīdzību zvīņainai, kairinātai un raupjai ādai.

Dziedējošs serums – Serum B5 

Ideāli piemērots raupjai ādai, mazina traucējošās pūtītes un rētas. Provitamīns B5 nomierina ādu un piesaista tai mitrumu. Alantoīns padara ādu zīdainu, gludu un maigu.

Serums kuperozai ādai – Serum CR

Pirmā palīdzība apsārtušai ādai. Palīdz dziedēt rozāciju vai kuperozu ādu.

Serums seborejas noveršanai – Serum AS

Īpaši attīrītā sulfonēta slānekļa eļļa attīra un nomierina ādu ar nepilnībām, atbrīvo galvas ādu no zvīņām un mazina niezi.

Poru savelkošs serums – Serum PR 

Intensīvais serums sašaurina poras un piešķir ādai gludu, matētu spīdumu.

Nomierinošs serums apsārtušai, kairinātai ādai – Serum SR 

Intensīvs serums ar betaglicirizīnskābi aizsargā ādu no fizikālās un ķīmiskās ietekmes, nomierina kairinātu un jutīgu ādu, kā arī aizsargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.